Ubytování ve vinohradu

Naše ubytování je umístěné v klidné lokalitě uprostřed uzavřeného vinohradu, kde nikým nerušeni můžete načerpávat nové síly s vínem vypěstovaným všude kolem vás. Naše letní ubytování je svou polohou ideální pro cyklovýlety.

 

Ložnice a pokoje:

- dřevěná chata pro dvě osoby

- buňka pro čtyři osoby

- mobilní dům pro čtyři až šest osob

 

Sociální zařízení:
Sociální zařízení obsahuje dvě koupelny: jednu pro muže a jednu pro ženy, které jsou vybaveny sprchou s teplou vodou WC a umyvadlem.

Mobilní dům má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

 

Doprava, parkování:
Parkování v oploceném areálu přímo u chatek.

 

Stravování

Ubytování je vzdálené asi 1,5 km od Lednice, ve které se nachází obchody i restaurace. Po předchozí domluvě je možné pro vás připravit pohoštění, prezentaci výborných místních uzenin, sýrů, paštik a dalších dobrot. Je k dispozici otevřené ohniště.

Vybavení chatek

V každém ubytovacím objektu je k dispozici lednička, elektrický dvouplotýnkový vařič a rychlovarná konvice.

Výlety, atrakce, zábava

Rozsáhlý systém cyklostezek umožní navštívit historické památky, které jsou zapsány v seznamu UNESCO, jako je zámek Lednice a Valtice, Janův hrad, Tří Grácie, novogotická kaple SV. Huberta a další. Vše se nachází na ploše 300 km uprostřed zahrady Evropy.

Blízkost Pálavy a Mikulova vám zaručuje, že jeden týden na poznání našeho kraje vám stačit nebude. Jako jediní v okolí vám nabízíme možnost posezení ve sklípku, řízené degustace nebo prohlídku vinic s výkladem o historii a současnosti vinařství.

 

Možnosti koupání

Mlýnský rybníkbazén Břeclavkoupaliště Břeclavrybník Šutrákrybník Velký Bíloveclom Mariánský mlýnkoupaliště Mikulov - RiviéraAdamovské jezerakoupaliště Němčičkykoupaliště Horní Bojanovicevodní nádrž Nové Mlýnyrybník Lužicebazén Hustopečekoupaliště Hustopečekoupaliště Březí.

 

Ceny ubytování

chata pro 2 osoby: 950Kč/noc
buňka pro 4 osoby 1400Kč/noc
mobilní dům 4 osoby: 2000Kč/noc
přistýlka: 200Kč/noc