Ubytování ve vinohradu

 

Ubytování je umístěné v klidné lokalitě uprostřed uzavřeného vinohradu, kde nikým nerušeni můžete načerpávat nové síly s vínem vypěstovaným všude kolem vás.

 

Ložnice a pokoje:

- dřevěná chata pro dvě osoby

- buňka pro čtyři osoby

- mobilní dům pro čtyři až šest osob

 

Sociální zařízení:
Sociální zařízení obsahuje dvě koupelny: jednu pro muže a jednu pro ženy, které jsou vybaveny sprchou s teplou vodou WC a umyvadlem.

Mobilní dům má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

 

Doprava, parkování:
Parkování v oploceném areálu přímo u chatek.

 

Stravování

Ubytování je vzdálené asi 1,5 km od Lednice, ve které se nachází obchody i restaurace. Po předchozí domluvě je možné pro vás připravit pohoštění, prezentaci výborných místních uzenin, sýrů, paštik a dalších dobrot. Je k dispozici otevřené ohniště.

Vybavení chatek

V každém ubytovacím objektu je k dispozici lednička, elektrický dvouplotýnkový vařič a rychlovarná konvice.

Výlety, atrakce, zábava

Rozsáhlý systém cyklostezek umožní navštívit historické památky, které jsou zapsány v seznamu UNESCO, jako je zámek Lednice a Valtice, Janův hrad, Tří Grácie, novogotická kaple SV. Huberta a další. Vše se nachází na ploše 300 km uprostřed zahrady Evropy.

Blízkost Pálavy a Mikulova vám zaručuje, že jeden týden na poznání našeho kraje vám stačit nebude. Jako jediní v okolí vám nabízíme možnost posezení ve sklípku, řízené degustace nebo prohlídku vinic s výkladem o historii a současnosti vinařství.

 

Možnosti koupání

Mlýnský rybníkbazén Břeclavkoupaliště Břeclavrybník Šutrákrybník Velký Bíloveclom Mariánský mlýnkoupaliště Mikulov - RiviéraAdamovské jezerakoupaliště Němčičkykoupaliště Horní Bojanovicevodní nádrž Nové Mlýnyrybník Lužicebazén Hustopečekoupaliště Hustopečekoupaliště Březí.

 

Ceny ubytování

chata pro 2 osoby: 850Kč/noc
buňka pro 4 osoby 1400Kč/noc
mobilní dům 4 osoby: 2000Kč/noc
přistýlka: 200Kč/noc

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení